Гранти

Можливість від рамкової програми Горизонт Європа «Розширення участі та зміцнення Європейського дослідницького простору / Widening participation and strengthening the European Research Area».Можливість від рамкової програми Горизонт Європа «Розширення участі та зміцнення Європейського дослідницького простору / Widening participation and strengthening the European Research Area».

✅Конкурс Hop On Facility.

Дедлайн: 10 листопада 2022 року.

Інформаційний день від ЄК:

🗓 Коли? 27 квітня 2022 року

⌚ 11:00 – 13:00 (за київським часом)

💻 Онлайн зустріч

Деталі та порядок денний

Що таке Hop On Facility?

Hop On Facility надає можливість науковцям нашого університету приєднатися до вже профінансованих спільних проєктів у рамках Horizon Europe Pillar 2 та конкурсів EIC Pathfinder.

Чому ми вважаємо, що варто спробувати?

Приєднатися до вже профінансованого проєкту новачкові набагато легше. Така участь забере менше зусиль і часу та надасть вам перший реальний досвід участі в проєкті Horizon, підвищить вашу видимість серед колег і допоможе налагодити нові міжнародні зв’язки у вашій дослідницькій галузі.

Що це означає на практиці?

1. Перевірте список проєктів, які фінансуються в рамках другого напряму Horizon Europe та EIC Pathfinder, які відкриті для Hop-On Facility: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/horizon/hop-on

NB! Список регулярно оновлюється, тому перевіряйте його часто!

2. Поміркуйте, для яких проєктів Ви можете мати відповідні компетенції. Ви маєте внести додаткову цінність у проєкт, виконуючи додаткове завдання. Наприклад, можете запропонувати альтернативне рішення для завдання проєкту або якусь додаткову роботу, яка може збільшити обіцяний прибуток.

3. Підготуйте лист про зацікавленість, який послідовно описує ваші компетенції та пропозицію, і зв'яжіться з координатором обраного проєкту за допомогою кнопки «Зв’язатися/ Contact» на цій сторінці.


image.png

✅Проєкт підтримки у сфері нанотехнологій, передових матеріалів та нових виробничих процесів FIT-4-NMP пропонує безкоштовну підтримку будь-якого типу Ваших зусиль щодо участі у Horizon Europe у сфері NMP.

FIT-4-NMP на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/fit-4-nmp-project


Горизонт Європа (Horizon Europe)

https://ec.europa.eu/info/horizon-europe_en

7-річна науково-дослідна програма Європейського Союзу.
Європейська комісія розробила та затвердила план програми «Горизонт Європа», який передбачає підвищення фінансування науки в ЄС на 50% протягом 2021-2027 років, для подолання кризи, що спричинена поширенням COVID-19.


Портал “Funding and tender opportunities”

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/home

Портал про можливості отримання на конкурсній основі фінансування з боку Європейської Комісії або відповідних агенцій, пов’язаних із нею.


Грантові можливості від Національного географічного товариства (National Geographic Society)
https://www.nationalgeographic.org/society/grants-and-investments

І РІВЕНЬ ФІНАНСУВАННЯ
Почніть нову еру досліджень
 $20,000
Дедлайн: 12 жовтня 2022

ІІ РІВЕНЬ ФІНАНСУВАННЯ
Подальший Ваш вплив
$100,000
Дедлайн: 12 жовтня 2022


Європейська дослідницька рада (European Research Council)

Головне завдання Європейської дослідницької ради (ЄДР) - підвищувати науковий рівень європейських країн за допомогою фінансування, що виділяється на конкурсній основі, а також підтримувати передові дослідження за тими напрямками, які пропонуються самими вченими, керуючись при цьому єдиним критерієм - науковою значущістю досліджень.

Гранти ЄДР виділяються для реалізації дослідницьких проектів науковими колективами, які включають дослідників з однієї або декількох країн. Очолює такий колектив керівник дослідження (principle investigator).

Подати заявку на гранти ЄДР можуть як перспективні молоді вчені, так і досвідчені науковці - лідери у своїй сфері. Ніяких обмежень по громадянству і віку здобувачів, а також за тематичними напрямками досліджень не передбачено. Важливо відзначити, що за умовами гранту керівник дослідження зобов’язаний проводити в Європі лише 50% свого робочого часу, тобто немає необхідності в постійному перебуванні в ЄС.

Visegrad+ Grants | Міжнародний Вишеградський Фонд

Створений відповідно до угоди, укладеної 9 червня 2000 р., в рамках проєкту Вишеградської групи з фінансової підтримки міжнародних ініціатив. Метою Фонду є підтримка співпраці між країнами Вишеградської групи та їх спільного представництва в третіх країнах.

Напрямки: культура та спільна ідентичність, освіта та розбудова потенціалу, інновації, дослідження та розробки, підприємництво, демократичні цінності та медіа, державна політика та інституційне партнерство, регіональний розвиток, довкілля та туризм, соціальний розвиток

Дедлайни: 1 лютого / 1 червня / 1 жовтня щорічно

https://www.visegradfund.org/apply/grants/visegrad-plus-grants/

HOUSE OF EUROPE

House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Ми пропонуємо більш як 20 програм: поїздки на конференції, професійні події, стажування і нетворкінг у ЄС та Великій Британії, навчальні подорожі, резиденції, тренінги та інші можливості. Команда House of Europe підтримує творчу співпрацю та копродукції між українськими організаціями та їхніми партнерами з ЄС і Великої Британії, фінансує розвиток культурної інфраструктури та програм для молоді.

https://houseofeurope.org.ua/opportunities

U.S. Civilian Research & Development Foundation, CRDF Global

Фонд цивільних досліджень та розвитку США - некомерційна організація, заснована в 1995 році Національним науковим фондом США згідно з рішенням Конгресу США з метою сприяння міжнародному науково-технічному співробітництву через надання грантів, технічних ресурсів, проведення навчання для науковців та дослідників.

https://www.crdfglobal.org/

Програма хімічної безпеки Державного департаменту США (CSP) та CRDF Global 
Дедлайн 31 грудня 2022 року
https://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/chemical-security-improvement-grants


ЕВРИКА (EUREKA)

https://www.eurekanetwork.org/open-calls/

European Research Coordination Agency, «E!» - міжнародна європейська інноваційна науково-технічна програма, створена для здійснення досліджень та розробок конкурентноспроможних на світовому ринку.

Основною метою «EUREKA» є підвищення рівня конкурентоспроможності Європи, сприяючи інноваційному підприємництву між малими та великими підприємствами, науково-дослідними інститутами та університетами.

Відкритий конкурс заявок на мережеві проекти (Open call for Network projects applications)

https://www.eurekanetwork.org/open-calls/network-projects-all-year

Мережеві проєкти «EUREKA» (Network projects) - міжнародні ринковоорієнтовані інноваційні проєкти в галузі досліджень та інновацій, отримали лого «EUREKA», підтримуються державними адміністраціями та державними фінансовими установами, що представляють Програму EUREKA у кожній із її 40+ країн-членів.

Проєкти є незалежними один від одного, реалізовуються в рамках загальних процедур програми, діють за принципом «знизу -догори», охоплюють всі технологічні галузі цивільного призначення.

Дедлайн 31 грудня 2025 року

 


Європейське співробітництво в галузі науки і техніки (COST | European Cooperation in Science and Technology)

https://www.cost.eu/

Програма науково-технічного співробітництва COST - це інструмент ЄС для створення та підтримки міжнародних наукових та інноваційних мереж, що називаються COST Actions. Дії COST допомагають зв’язати дослідницькі ініціативи по всій Європі та дають змогу вченим розвивати свої ідеї, ділячись ними зі своїми колегами, що стимулює їх дослідження, кар’єру та інновації.

Науковці від України можуть долучитися до вже існуючої COST ACTION на основі встановленої взаємної вигоди (див. Правила участі та здійснення заходів COST на сторінці Документи та керівні принципи) за умови схвалення, можуть бути учасниками вторинних пропозицій на етапі подання, а також стати зовнішнім експертом COST.

 


Центр дослідження СНІДу Сан-Дієго (The San Diego Center for AIDS Research (SD CFAR)

Центр досліджень СНІДу в Сан-Дієго (SD CFAR) пропонує пілотні гранти дослідникам у семи країнах, а саме: можливості для довгострокової співпраці між дослідниками Каліфорнійського університету в Сан-Дієго та однією або декількома академічними чи державними установами.

https://cfar.ucsd.edu/en/grants/

Бенефіціари отримують фінансову підтримку для навчання та знижки на багато ресурсів SD CFAR. Натомість International Core очікує, що одержувачі грантів будуть успішно подавати заявки на подальше грантове фінансування та публікувати рукописи, пов’язані з їх дослідженнями.

Дедлайн 3 жовтня 2022 року


НАТО, Наука Заради Миру (NATO, The Science for Peace and Security)

https://www.nato.int/cps/en/natolive/78209.htm

Усі заходи, що підтримуються Програмою SPS, повинні враховувати один або кілька ключових пріоритетів SPS. Кожна діяльність також повинна мати чіткий зв'язок із безпекою та стратегічними цілями НАТО.

Пріоритетні напрямки програми SPS зосереджені на сучасних викликах безпеки і базуються на Стратегічній концепції НАТО, узгодженій країнами-членами Альянсу на Лісабонському саміті в листопаді 2010 року, та на стратегічних цілях партнерських відносин НАТО, узгоджених у Берліні в квітні 2011 року.

(Контртероризм, Енергетична безпека, Кіберзахист, Захист від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних агентів, Екологічна безпека)

 


Фонд Досліджень Глобальних Проблем (Global Challenges Research Fund)

https://www.ukri.org/research/global-challenges-research-fund/

Частина офіційної допомоги Великобританії у підтримці передових досліджень та інновацій, що стосуються глобальних проблем у країнах, що розвиваються.

 

 

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців сектору проєктної діяльності в НДЧ Університету.

За тел. внут. 37-46, +38(044)239-32-25, +38(066)587-04-12, Е-mail: grantndch@gmail.com або персонально кім. 107а, Червоного корпусу Університету.


Анонс подій

01.08.2022
Дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників
«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту), організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Навчально-наукова... детальніше...
18.07.2022
Анонімне опитування щодо управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковотехнічною бібліотекою України запрошує, взяти участь в анонімному опитуванні на тему: «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації науковх заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти» (https://forms.gle/wuLxhTDDVqm5yuJZ6)... детальніше...
05.07.2022
Інтерв'ю проректора з наукової роботи Ганни Толстанової газеті "СВІТ"
Як працювати університетам в умовах, коли вся країна зрозуміло й усвідомлено діє за принципом: «Все для фронту, все для перемоги»?
https://bit.ly/3Rf8Skm
детальніше...
04.07.2022
Запрошення на участь у відборі Українських стартапів на Саміт «Start-up BW Summit 2022»
Європейська мережа підприємств Україна як частина найбільшої європейської мережі підтримки бізнесу та інновацій, створеної Європейською комісією та Європейською інноваційною радою та Виконавчим агентством малого та середнього бізнесу (EISMEA), за підтримки МОН України, запрошує вас взяти участь у відборі... детальніше...
27.06.2022
28 червня 2022 року 10:30, інфодень програми Горизонт Європа за кластером 3 - Цивільна безпека для суспільства
28 червня з 10:30 до 18:35 за київським часом, відбудеться Інфодень програми Горизонт Європа за кластером 3 - Цивільна безпека для суспільства (Cluster 3: Civil Security for Society). детальніше...
27.06.2022
Матеріали30 червня 11:00, вебінар для науковців у галузі нанотехнологій, сучасних матеріалів та нових виробничих процесів
До уваги науковців у галузі нанотехнологій, сучасних матеріалів та нових виробничих процесів. детальніше...
Всі події