Гранти

Програма хімічної безпеки Державного департаменту США (CSP) та CRDF Global 

Від імені Програми хімічної безпеки Державного департаменту США (CSP) CRDF Global пропонує гранти для поліпшення фізичної та процедурної безпеки хімічних лабораторій та установ

Ці гранти на поліпшення хімічної безпеки (CSIG) сприяють забезпеченню безпеки промислових та академічних хімічних споруд, включаючи їх працівників та їх громади, і мають на меті запобігти випадковому або навмисному зловживанню хімічними речовинами.

CSIG - це одноразові винагороди вартістю від 2000 до 30 000 доларів США із заявками, що приймаються щокварталу.

Для розгляду питання отримання гранту на підвищення безпеки заявники повинні подати:

·         заповнену форму заявки CSIG,

·         форму бюджету CSIG,

·         автобіографію для кожної особи, яка отримує компенсацію за проєктом.

Дедлайн 31 грудня 2022 року

Детальніше https://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/chemical-security-improvement-grants


EIC Pathfinder Challenge 2021

1. Внутрішнє усвідомлення (Awareness inside)

2. Інструменти для вимірювання та стимулювання активності в мозковій тканині (Tools to measure and stimulate activity in brain tissue)

3. Нові технології клітинної та генної терапії (Emerging technologies in cell and gene therapy)

4. Нові шляхи до виробництва зеленого водню (Novel routes to green hydrogen production)

5. Інженерні живі матеріали (Engineered living materials)

Кінцевий термін подання пропозицій - 27 жовтня 2021 року.

Джерело https://eic.ec.europa.eu/news/pathfinder-challenge-calls-worth-eu132-million-are-open-2021-06-15_en


Visegrad+ Grants | Міжнародний Вишеградський Фонд

Створений відповідно до угоди, укладеної 9 червня 2000 р., в рамках проєкту Вишеградської групи з фінансової підтримки міжнародних ініціатив. Метою Фонду є підтримка співпраці між країнами Вишеградської групи та їх спільного представництва в третіх країнах.

Ці цілі реалізуються шляхом надання фінансової підтримки діяльності, пов'язаної із заохоченням та розвитку:

·         культурного співробітництва;

·         наукового, дослідницького обміну та співробітництва в галузі освіти;

·         молодіжного обміну;

·         транскордонного співробітництва;

·         туризму.

Вибір програм визначається Радою послів, які при прийнятті рішень керуються наступними критеріями:

·         проєкт повинен бути пов'язаний з діяльністю Вишеградської групи і бути результатом співпраці партнерів Групи;

·         проєкт повинен мати рекламний аспект і бути спрямованим до широкої аудиторії;

·         проєкт повинен підтримувати інтеграцію країн Вишеградської групи з ЄС і в межах Групи;

·         проєкт повинен підтримувати місцеві ініціативи.

Чим більше проєкт буде відповідати вищезазначеним критеріям, тим більша ймовірність отримати грант з Міжнародного Вишеградського Фонду. Дослідницький грант від Фонду може бути отриманий університетами, приватними університетами, дослідницькими центрами, приватними особами та підприємствами та місцевими органами влади.

Ви можете подати свої проєктні пропозиції через  My Visegrad протягом періоду подання, який відкривається за 30 днів до закінчення терміну - 1 лютого, 1 червня, 1 жовтня о 12:00 (опівдні).

Детальніше https://www.visegradfund.org/apply/grants/visegrad-plus-grants/?c=conditions

Програма https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/uploads.mangoweb.org/shared-prod/visegradfund.org/uploads/2020/09/Grant_Guidelines_2020.pdf


Австрійський культурний форум в Україні


Fixing the Future – шукаємо ідеї!

https://austriaukraine.com/uk/impressions/fixing-the-future-shukayemo-ideyi/

Цікавлять інноваційні ідеї або вже реалізовані проєкти, які працюють над подоланням глобальних та локальних проблем.

Це може бути будь–який проєкт, що дає поштовх до змін та прагне вже сьогодні покращити  майбутнє у таких напрямках, як: захист клімату, подолання бідності, перехід на відновлювані джерела енергії, ініціативи з обміну, мобільність, демократія та партисипація, наукові дослідження, спосіб життя та мода, освіта, харчування, соціальні інновації, музика та мистецькі перформанси. Все це може стати відправною точкою для глобальних удосконалень, частиною глобальної “ремонтної майстерні майбутнього”.

Зібрані ідеї та ініціативи будуть представлені в програмах на радіо Ö1 та у соціальних мережах. Журі обере найкращі ініціативи, які отримають менторську підтримку. Найкращі міжнародні проєкти будуть запрошувати для презентації в Австрії з осені 2021 року.

Як взяти участь? Дуже просто! Розказати про свою ідею у короткому відео, записаному на мобільний телефон, та заповнити анкету англійською (https://cutt.ly/5znDE1t) або німецькою (https://cutt.ly/aznDg28).HOUSE OF EUROPE

Гранти на дослідження в Історичних архівах ЄС

https://houseofeurope.org.ua/opportunity/181

Це можливість попрацювати з матеріалами Історичних архівів ЄС (HAEU) для українських науковців, що цікавляться питаннями євроінтеграції. Ви отримаєте 5 000 євро на дослідження з права, історії, політології, економіки, соціології або будь-якої іншої гуманітарної чи соціальної дисципліни.

 Залежно від карантинних обмежень, ви працюватимете безпосередньо в архіві у Флоренції або користуватиметеся оцифрованими матеріалами. За результатами дослідження потрібно буде підготувати наукову публікацію.

Це гранти для українських науковців, що:

·         навчаються в магістратурі, аспірантурі або докторантурі зараз;

·         або закінчили магістратуру, аспірантуру або докторантуру не раніше як 10 років тому і зараз працюють в універститеті або науково-дослідницькому інституті.

Надіслати заявку на e-mail archiv@eui.eu.

Дедлайн 31 жовтня 2021 року


Youth4Regions: програма для молодих журналістів

https://houseofeurope.org.ua/opportunity/69

Це програма Європейської комісії для студентів журналістики й молодих спеціалістів сфери. Ви відвідаєте Брюссель, щоб дізнатися більше про політику ЄС у різних регіонах і познайомитися з відомими журналістами. Організатори забезпечать акредитацію на події та покриють витрати на подорож.

Дедлайн 12 липня 2021 року


Конкурс щодо надання підтримки для співпраці з Україною, Центральною Азією та Південним Кавказом в галузі зеленого водню

Джерело https://www.bmbf.de/de/foerderaufruf-forschungskooperation-gruener-wasserstoff-mit-zentralasien-und-...

Програма https://www.bmbf.de/files/BMBF_FA212_EP_Gruener_Wasserstoff_DE_19042021.pdf

У рамках конкурсу Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини (Bundesministerium für Bildung und Forschung, BMBF) покладається на науково-дослідну співпрацю з партнерами в Україні і фінансує науково-дослідні проєкти з дослідження однієї або кількох із таких тем, що стосуються розвитку зеленої водневої економіки:

·         Процеси виробництва / каталізу

·         Водневий електроліз

·         Біомаса

·         Відновлювані джерела енергії

·         Зберігання, транспортування та розподіл водню

·         Утилізація вуглецю

·         Потенціал захисту клімату

·         Суспільство та екологія

Проєктна підтримка здійснюється у формі безповоротного гранту. Вона становить максимум 200 000 євро на один проєкт із німецької сторони – в окремих випадках плюс 20-відсоткова фіксована ставка. Тривалість проєктів - до 36 місяців.

Кінцевий термін подання заявки – 30 червня 2021 року

EIC Transition calls

https://eic.ec.europa.eu/news/european-innovation-council-transition-calls-are-open-2021-05-20_en

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/topic-details/ho...;

Спрямовані на фінансування інноваційної діяльності, що виходить за рамки експериментального підтвердження принципу в лабораторії. EIC Transition Open є подвійним, що підтримує як дозрівання та затвердження нової технології, так і розробку бізнес-кейсу та бізнес-моделі для майбутньої комерціалізації інновації.

Проєкти EIC Transition повинні враховувати як технологічні, так і ринкові / бізнес-аспекти, де можливі ітеративні процеси навчання, засновані на ранніх відгуках клієнтів. Ці заходи повинні включати відповідне поєднання досліджень, розробок технологій та перевірок, щоб збільшити зрілість технології поза принциповим доказом життєздатним демонстраторам технології у передбачуваній галузі застосування (тобто до рівня технічної готовності від 5 до 6) у спробі вирішити питання готовності ринку до комерціалізації та впровадження, а також інших аспектів регулювання, сертифікації та стандартизації, спрямованих на те, щоб як технологія, так і бізнес-ідея були готові до інвестицій.

(Медичні вироби, Технології збирання та зберігання енергії)

Дедлайн 22 вересня 2021 року

Горизонт Європа (Horizon Europe)

https://ec.europa.eu/info/horizon-europe_en

7-річна науково-дослідна програма Європейського Союзу, яка прийде на заміну програмі «Горизонт 2020».
Європейська комісія розробила та затвердила план програми «Горизонт Європа», який передбачає підвищення фінансування науки в ЄС на 50% протягом 2021-2027 років, для подолання кризи, що спричинена поширенням COVID-19.

 


Портал “Funding and tender opportunities”

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/home

Портал про можливості отримання на конкурсній основі фінансування з боку Європейської Комісії або відповідних агенцій, пов’язаних із нею.

 


Європейська дослідницька рада (European Research Council)

Головне завдання Європейської дослідницької ради (ЄДР) - підвищувати науковий рівень європейських країн за допомогою фінансування, що виділяється на конкурсній основі, а також підтримувати передові дослідження за тими напрямками, які пропонуються самими вченими, керуючись при цьому єдиним критерієм - науковою значущістю досліджень.

Гранти ЄДР виділяються для реалізації дослідницьких проектів науковими колективами, які включають дослідників з однієї або декількох країн. Очолює такий колектив керівник дослідження (principle investigator).

Подати заявку на гранти ЄДР можуть як перспективні молоді вчені, так і досвідчені науковці - лідери у своїй сфері. Ніяких обмежень по громадянству і віку здобувачів, а також за тематичними напрямками досліджень не передбачено. Важливо відзначити, що за умовами гранту керівник дослідження зобов’язаний проводити в Європі лише 50% свого робочого часу, тобто немає необхідності в постійному перебуванні в ЄС.

Advanced Grant https://erc.europa.eu/funding/advanced-grants

Підтримка головних дослідників на стадії кар'єри, на якій вони вже є відомими керівниками досліджень із визнаним досвідом наукових досягнень (див. Останню робочу програму ERC). Основні дослідники повинні продемонструвати новаторський характер, амбіції та доцільність своєї наукової пропозиції.

Дедлайн 31 серпня 2021 року

 

U.S. Civilian Research & Development Foundation, CRDF Global

Фонд цивільних досліджень та розвитку США - некомерційна організація, заснована в 1995 році Національним науковим фондом США згідно з рішенням Конгресу США з метою сприяння міжнародному науково-технічному співробітництву через надання грантів, технічних ресурсів, проведення навчання для науковців та дослідників.

https://www.crdfglobal.org/


 


ЕВРИКА (EUREKA)

https://www.eurekanetwork.org/open-calls/

European Research Coordination Agency, «E!» - міжнародна європейська інноваційна науково-технічна програма, створена для здійснення досліджень та розробок конкурентноспроможних на світовому ринку.

Основною метою «EUREKA» є підвищення рівня конкурентоспроможності Європи, сприяючи інноваційному підприємництву між малими та великими підприємствами, науково-дослідними інститутами та університетами.

Відкритий конкурс заявок на мережеві проекти (Open call for Network projects applications)

https://www.eurekanetwork.org/open-calls/network-projects-all-year

Мережеві проєкти «EUREKA» (Network projects) - міжнародні ринковоорієнтовані інноваційні проєкти в галузі досліджень та інновацій, отримали лого «EUREKA», підтримуються державними адміністраціями та державними фінансовими установами, що представляють Програму EUREKA у кожній із її 40+ країн-членів.

Проєкти є незалежними один від одного, реалізовуються в рамках загальних процедур програми, діють за принципом «знизу -догори», охоплюють всі технологічні галузі цивільного призначення.

Дедлайн 31 грудня 2025 року

 


Європейське співробітництво в галузі науки і техніки (COST | European Cooperation in Science and Technology)

https://www.cost.eu/

Програма науково-технічного співробітництва COST - це інструмент ЄС для створення та підтримки міжнародних наукових та інноваційних мереж, що називаються COST Actions. Дії COST допомагають зв’язати дослідницькі ініціативи по всій Європі та дають змогу вченим розвивати свої ідеї, ділячись ними зі своїми колегами, що стимулює їх дослідження, кар’єру та інновації.

Науковці від України можуть долучитися до вже існуючої COST ACTION на основі встановленої взаємної вигоди (див. Правила участі та здійснення заходів COST на сторінці Документи та керівні принципи) за умови схвалення, можуть бути учасниками вторинних пропозицій на етапі подання, а також стати зовнішнім експертом COST.

 


Центр дослідження СНІДу Сан-Дієго (The San Diego Center for AIDS Research (SD CFAR)

https://cfar.ucsd.edu/en/grants/international-pilot/application/

Бенефіціари отримують фінансову підтримку для навчання та знижки на багато ресурсів SD CFAR. Натомість International Core очікує, що одержувачі грантів будуть успішно подавати заявки на подальше грантове фінансування та публікувати рукописи, пов’язані з їх дослідженнями.

(Дослідження ВІЛ)

Дедлайн 1 жовтня 2021 року


Швейцарський Національний Фонд (Swiss National Science Foundation)

http://www.snf.ch/en/Pages/default.aspx

Організація підтримки науково-дослідницьких робіт, доручена Федеральним урядом Швейцарії.

• Індивідуальні програми мобільності (Scientific Exchanges, Mobility grants, Postdoc.Mobility fellowships, Money follows Researcher)

• Співпраця в дослідницьких проєктах у рамках міжнародних програм та програм спільної роботи (Sinergia, National Centres of Competence in Research (NCCRs), National Research Programmes (NRPs)

 


SoftServe

https://softserveinc.events/osvitni_granty/?utm_campaign=Educational%20Grants&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_content=FB%20post

Грошова підтримка у розмірі $2000 кожному із п'яти переможців для розробки нового або оновлення існуючого технічного курсу, що викладаються в рамках таких спеціальностей як:

·         прикладна математика,

·         інженерія програмного забезпечення,

·         комп’ютерні науки та інформаційні технології,

·         комп’ютерна інженерія, тощо.

Дедлайн 30 липня 2021 року

 


Український культурний фонд (Ukrainian Cultural Foundation)

Державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

https://ucf.in.ua/

1.       Аналітика культури (збір данних в сфері креативних культурних індустрій)

2.       НОРД (Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти)

3.       Програма стипендій розрахована на незалежних митців Найбільші програми – ті, які підтримують продакшн (виробництво культурного продукту)

4.       Програма інноваційний культурний продукт

5.       Програма аудіовізуальне мистецтво

6.       Знакові події (підтримка великих подій національного значення, які відбуваються як в Києві, так і в регіонах + презентація України закордоном на мистецьких заходах)

7.       Програма «Культурні столиці (в контексті входження України в програму ЄС – європейської культурної столиці)

(візуальне мистецтво, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн та мода, перформативне та сценічне мистецтво, культурна спадщина, література та видавнича справи, культурні та креативні індустрії)

Дедлайн 31 грудня 2021 року

 


НАТО, Наука Заради Миру (NATO, The Science for Peace and Security)

https://www.nato.int/cps/en/natolive/78209.htm

Усі заходи, що підтримуються Програмою SPS, повинні враховувати один або кілька ключових пріоритетів SPS. Кожна діяльність також повинна мати чіткий зв'язок із безпекою та стратегічними цілями НАТО.

Пріоритетні напрямки програми SPS зосереджені на сучасних викликах безпеки і базуються на Стратегічній концепції НАТО, узгодженій країнами-членами Альянсу на Лісабонському саміті в листопаді 2010 року, та на стратегічних цілях партнерських відносин НАТО, узгоджених у Берліні в квітні 2011 року.

(Контртероризм, Енергетична безпека, Кіберзахист, Захист від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних агентів, Екологічна безпека)

 


Дослідницька Рада Норвегії (The Research Council of Norway)

https://www.forskningsradet.no/en/

Норвезьке державне агентство, яке фінансує науково-дослідні та інноваційні проєкти. За дорученням уряду, Рада з досліджень щорічно інвестує 10 мільярдів норвезьких крон (2019).

https://www.forskningsradet.no/en/call-for-proposals/?timeframe=0&applicationTypes=19869

 


Фонд Досліджень Глобальних Проблем (Global Challenges Research Fund)

https://www.ukri.org/research/global-challenges-research-fund/

Частина офіційної допомоги Великобританії у підтримці передових досліджень та інновацій, що стосуються глобальних проблем у країнах, що розвиваються.

 

 

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців сектору проєктної діяльності в НДЧ Університету.

За тел. внут. 37-46, +38(044)239-32-25, Е-mail: grantndch@gmail.com або персонально кім. 107а, Червоного корпусу Університету.


Анонс подій

28.09.2021
Підготовка до конкурсного відбору проєктів МОН України
Шановні науковці просимо Вас ознайомитися з розпорядженням Університету від 28.09.2021 р. № 99 «Про підготовку до конкурсного відбору проєктів Міністерства освіти і науки України»

Незабаром буде оголошено про проведення конкурсу Міністерством освіти і науки України наукових досліджень...

детальніше...
24.09.2021
Онлайн-курс "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти"
Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організовує безоплатне навчання керівників закладів вищої, фахової передвищої освіти, викладачів за онлайн-курсом "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти", який проходитиме 4-18 жовтня 2021 року. детальніше...
20.09.2021
Розпорядження №97 від 20.09.2021 "Про нагородження відзнаками працівників Університету, приуроченого до Всесвітнього Дня науки"
З нагоди святкування Всесвітнього Дня науки в ім'я миру і розвитку, який відзначається щорічно 10 листопада, Науково-дослідна частина просить надати пропозиції від інституту/факультету щодо кандидатур наукових та науково-педагогічних працівників за їх особистий внесок у вирішення важливих науков... детальніше...
14.09.2021
Міністерство освіти і науки України проводить опитування стосовно діючої в Україні інноваційної інфраструктури
Анкету можна заповнити до 27 вересня 2021 р. за посиланням: http://surl.li/afepn
детальніше...
13.09.2021
Про конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І.Вернадського Національної академії наук України у 2021 році
Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І.Вернадського Національної академії наук України детальніше...
13.09.2021
ПРО КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ, ЩО ПРИСУДЖУЮТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНОЮ АКАДЕМІЄЮНАУК УКРАЇНИ У 2021 РОЦІ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЙ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА КРАЩІ НАУКОВІ РОБОТИ детальніше...
Всі події