|
Гранти
Горизонт Європа (Horizon Europe) https://ec.europa.eu/info/horizon-europe_en
7-річна науково-дослідна програма Європейського Союзу.
Портал “Funding and tender opportunities” https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/home Портал про можливості отримання на конкурсній основі фінансування з боку Європейської Комісії або відповідних агенцій, пов’язаних із нею.
✅Проєкт підтримки у сфері нанотехнологій, передових матеріалів та нових виробничих процесів FIT-4-NMP пропонує безкоштовну підтримку будь-якого типу Ваших зусиль щодо участі у Horizon Europe у сфері NMP. FIT-4-NMP на LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/fit-4-nmp-project
Грантові можливості від Національного географічного товариства (National Geographic Society)
$100,000 https://www.nationalgeographic.org/society/grants-and-investments І РІВЕНЬ ФІНАНСУВАННЯ Почніть нову еру досліджень $20,000 ІІ РІВЕНЬ ФІНАНСУВАННЯ Подальший Ваш вплив
Європейська дослідницька рада (European Research Council) Головне завдання Європейської дослідницької ради (ЄДР) - підвищувати науковий рівень європейських країн за допомогою фінансування, що виділяється на конкурсній основі, а також підтримувати передові дослідження за тими напрямками, які пропонуються самими вченими, керуючись при цьому єдиним критерієм - науковою значущістю досліджень. Гранти ЄДР виділяються для реалізації дослідницьких проектів науковими колективами, які включають дослідників з однієї або декількох країн. Очолює такий колектив керівник дослідження (principle investigator). Подати заявку на гранти ЄДР можуть як перспективні молоді вчені, так і досвідчені науковці - лідери у своїй сфері. Ніяких обмежень по громадянству і віку здобувачів, а також за тематичними напрямками досліджень не передбачено. Важливо відзначити, що за умовами гранту керівник дослідження зобов’язаний проводити в Європі лише 50% свого робочого часу, тобто немає необхідності в постійному перебуванні в ЄС.
Visegrad+ Grants | Міжнародний Вишеградський Фонд Створений відповідно до угоди, укладеної 9 червня 2000 р., в рамках проєкту Вишеградської групи з фінансової підтримки міжнародних ініціатив. Метою Фонду є підтримка співпраці між країнами Вишеградської групи та їх спільного представництва в третіх країнах. Напрямки: культура та спільна ідентичність, освіта та розбудова потенціалу, інновації, дослідження та розробки, підприємництво, демократичні цінності та медіа, державна політика та інституційне партнерство, регіональний розвиток, довкілля та туризм, соціальний розвиток
Дедлайни: 1 лютого / 1 червня / 1 жовтня щорічно https://www.visegradfund.org/apply/grants/visegrad-plus-grants/
HOUSE OF EUROPE
House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.
Ми пропонуємо більш як 20 програм: поїздки на конференції, професійні події, стажування і нетворкінг у ЄС та Великій Британії, навчальні подорожі, резиденції, тренінги та інші можливості. Команда House of Europe підтримує творчу співпрацю та копродукції між українськими організаціями та їхніми партнерами з ЄС і Великої Британії, фінансує розвиток культурної інфраструктури та програм для молоді. https://houseofeurope.org.ua/opportunities
U.S. Civilian Research & Development Foundation, CRDF Global Фонд цивільних досліджень та розвитку США - некомерційна організація, заснована в 1995 році Національним науковим фондом США згідно з рішенням Конгресу США з метою сприяння міжнародному науково-технічному співробітництву через надання грантів, технічних ресурсів, проведення навчання для науковців та дослідників.
ЕВРИКА (EUREKA) https://www.eurekanetwork.org/open-calls/ European Research Coordination Agency, «E!» - міжнародна європейська інноваційна науково-технічна програма, створена для здійснення досліджень та розробок конкурентноспроможних на світовому ринку. Основною метою «EUREKA» є підвищення рівня конкурентоспроможності Європи, сприяючи інноваційному підприємництву між малими та великими підприємствами, науково-дослідними інститутами та університетами. Відкритий конкурс заявок на мережеві проекти (Open call for Network projects applications) https://www.eurekanetwork.org/open-calls/network-projects-all-year Мережеві проєкти «EUREKA» (Network projects) - міжнародні ринковоорієнтовані інноваційні проєкти в галузі досліджень та інновацій, отримали лого «EUREKA», підтримуються державними адміністраціями та державними фінансовими установами, що представляють Програму EUREKA у кожній із її 40+ країн-членів. Проєкти є незалежними один від одного, реалізовуються в рамках загальних процедур програми, діють за принципом «знизу -догори», охоплюють всі технологічні галузі цивільного призначення. Дедлайн 31 грудня 2025 року
Європейське співробітництво в галузі науки і техніки (COST | European Cooperation in Science and Technology) Програма науково-технічного співробітництва COST - це інструмент ЄС для створення та підтримки міжнародних наукових та інноваційних мереж, що називаються COST Actions. Дії COST допомагають зв’язати дослідницькі ініціативи по всій Європі та дають змогу вченим розвивати свої ідеї, ділячись ними зі своїми колегами, що стимулює їх дослідження, кар’єру та інновації. Науковці від України можуть долучитися до вже існуючої COST ACTION на основі встановленої взаємної вигоди (див. Правила участі та здійснення заходів COST на сторінці Документи та керівні принципи) за умови схвалення, можуть бути учасниками вторинних пропозицій на етапі подання, а також стати зовнішнім експертом COST.
НАТО, Наука Заради Миру (NATO, The Science for Peace and Security) https://www.nato.int/cps/en/natolive/78209.htm Усі заходи, що підтримуються Програмою SPS, повинні враховувати один або кілька ключових пріоритетів SPS. Кожна діяльність також повинна мати чіткий зв'язок із безпекою та стратегічними цілями НАТО. Пріоритетні напрямки програми SPS зосереджені на сучасних викликах безпеки і базуються на Стратегічній концепції НАТО, узгодженій країнами-членами Альянсу на Лісабонському саміті в листопаді 2010 року, та на стратегічних цілях партнерських відносин НАТО, узгоджених у Берліні в квітні 2011 року. (Контртероризм, Енергетична безпека, Кіберзахист, Захист від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних агентів, Екологічна безпека)
Фонд Досліджень Глобальних Проблем (Global Challenges Research Fund) https://www.ukri.org/research/global-challenges-research-fund/ Частина офіційної допомоги Великобританії у підтримці передових досліджень та інновацій, що стосуються глобальних проблем у країнах, що розвиваються.
За детальною інформацією звертайтеся до фахівців сектору проєктної діяльності в НДЧ Університету. За тел. внут. 37-46, +38(044)239-32-25, +38(066)587-04-12, Е-mail: grant.ndch@knu.ua або персонально кім. 107а, Червоного корпусу Університету.
|
Анонс подій
|