Пишаємося науковими здобутками наших студентів-переможців

01.06.2021

Вітаємо перших переможців

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2020/2021 навчальному році та їх наукових керівників з успішним захистом власних наукових робіт:

    • за спеціальністю «Екологія»

Диплом І ступеня

ЯНЮК Марія Андріївна студентка 1 курсу магістратури спеціальності «екологія» ННЦ «Інститут біології та медицини» (науковий керівник Безсмертна Олеся Олексіївна, кандидат біологічних наук, асистент кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини»).



    • за спеціальністю «Економічна аналітика та статистика»

Диплом І ступеня

ЗОЛОТЕНКОВА Олександра Ігорівна – студентка 3 курсу спеціальності «економіка» економічного факультету (науковий керівник Пальян Зінаїда Оганесівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри статистики та демографії економічного факультету).

САВЧЕНКО Анастасія Сергіївна студентка 3 курсу спеціальності «економіка» економічного факультету (науковий керівник Пальян Зінаїда Оганесівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри статистики та демографії економічного факультету). 

Диплом ІІ ступеня

ЮРЧЕНКО Юлія Олексіївна – студентка 2 курсу спеціальності «економіка» економічного факультету (науковий керівник Ковтун Наталія Василівна, доктор економічних наук, професор кафедри статистики та демографії економічного факультету). 

Грамота «за кращу наукову роботу»

ЗОЛОТЕНКОВА Олександра Ігорівна – студентка 3 курсу спеціальності «економіка» економічного факультету.

САВЧЕНКО Анастасія Сергіївна студентка 3 курсу спеціальності «економіка» економічного факультету. 

Грамота «за практичну спрямованість наукової роботи»

ЮРЧЕНКО Юлія Олексіївна – студентка 2 курсу спеціальності «економіка» економічного факультету.



    • за спеціальністю «Економіка підприємства»

Диплом І ступеня

ШВЕЦЬ Вероніка Олександрівна – студентка 4 курсу спеціальності «економіка»   економічного факультету. 

Диплом ІІ ступеня

КОНОПЛЬОВ Владислав Валерійович – студент 2 курсу магістратури  спеціальності «менеджмент» економічного факультету. 

Грамота

СЧАСЛИВА Катерина Володимирівна студентка 4 курсу спеціальності  «економіка» економічного факультету.



    • за спеціальністю «Переклад»

Диплом ІІ ступеня

ФЕЩЕНКО Валерія Олегівна – студентка 2 курсу магістратури Інституту філології.

Диплом ІІІ ступеня

САЙКО Катерина студентка 2 курсу магістратури Інституту філології.



    • за галуззю знань «Географія»

Диплом І ступеня

ШИНКАРЕНКО Уляна Юріївна – студентка 4 курсу спеціальності «геогорафія" географічного факультету.

(Науковий керівник Кочеткова Ірина Валентинівна, кандидат географічних наук,  доцент кафедри географії України географічного факультету).



    • за спеціальністю «Журналістика»

Диплом ІІІ ступеня

ОМЕЛЬЧЕНКО Михайло Вадимович студент 1 курсу магістратури спеціальності «журналістика» Інституту журналістики.



    • за галуззю знань «Біологія»

Диплом І ступеня

ПИЛИПКО Катерина Владиславівна студентка 4 курсу спеціальності «біологія» ННЦ «Інститут біології та медицини». 



    • за спеціальністю «Фінанси та кредит»

Диплом І ступеня

ЛЯЛЬКІН Олександр Сергійович студент 2 курсу спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування» кафедри фінансів економічного факультету (науковий керівник Плєшакова Наталія Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів економічного факультету). 

Диплом ІІ ступеня

КОРОВІН Сергій Олександрович студент 2 курсу спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування» кафедри фінансів економічного факультету (науковий керівник Плєшакова Наталія Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів економічного факультету). 



    • «Управління проектами і програмами»

Диплом І ступеня

КОВАЛЕНКО Анастасія Юріївна – студентка 1 курсу магістратури факультету інформаційних технологій (науковий керівник Коломієць Анна Степанівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри технологій управління факультету інформаційних технологій).

ДРОНЬ Дмитро Віталійович – студент 1 курсу магістратури факультету інформаційних технологій (науковий керівник Коломієць Анна Степанівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри технологій управління факультету інформаційних технологій).

Диплом ІІ ступеня

КАШАПОВА Лілія Рафаелівна студентка 1 курсу магістратури спеціальності «комп’ютерні науки та інформаційні технології» факультету інформаційних технологій (науковий керівник Хлевний Андрій Олександрович, кандидат технічних наук, асистент кафедри технологій управління факультету інформаційних технологій).

Диплом ІІІ ступеня

ІВАНОВ Іван Ігорович студент 1 курсу магістратури спеціальності «комп’ютерні науки та інформаційні технології» факультету інформаційних технологій (науковий керівник Тімінський Олександр Георгійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри технологій управління факультету інформаційних технологій).



    • за спеціальністю «Інтелектуальна власність»

Диплом І ступеня

ЖУКОВСЬКА Крістіна Юріївна студентка 3 курсу спеціальності «економіка» економічного факультету (науковий керівник Базилевич Віктор Дмитрович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету).

Диплом ІІІ ступеня

ПАХАЄВА Юлія Сергіївна – студентка 3 курсу спеціальності «економіка та економічна політика» економічного факультету (науковий керівник Вірченко Володимир Віталійович, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету).



    • зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством»

Диплом І ступеня

ЯРОВОЙ Андрій Володимирович – студент 1 курсу магістратури спеціальності «економіка» економічного факультету (науковий керівник Красота Олена Вадимівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету). 



    • за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою»

Диплом І ступеня

МАЦУР Сергій Миколайович студент 2 курсу магістратури  спеціальності «корпоративні фінанси» економічного факультету (науковий керівник Варналій Захарій Степанович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів економічного факультету). 



    • за спеціальністю «Прикладна лінгвістика»

Диплом І ступеня

ДЛУГАШ Валерія Олегівна студентка 4 курсу спеціальності «філологія (прикладна лінгвістика)» Інституту філології.

Диплом ІІІ ступеня

ТРОЇЦЬКА Валерія Володимирівна студентка 4 курсу спеціальності «філологія (прикладна лінгвістика)» Інституту філології.

 

Заохочувальні відзнаки


    • в номінації «за практичне втілення ідеї дослідження»

ПОЛТЬЄВА Анна Олександрівна – студентка 4 курсу спеціальності «філологія (прикладна лінгвістика)» Інституту філології.



    • за спеціальністю «Cхідні мови» - китайська мова:

Диплом ІІ ступеня

ВОРОНІНА Марина Юріївна студентка 3 курсу спеціальності  «східна філології, західноєвропейська мова та переклад: китайська мова і література» Інституту філології (науковий керівник Война Марина Олексіївна, кандидат філологічних наук, асистент кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Інституту філології). 



    • за спеціальністю «Комп’ютерні науки»

Диплом ІІ ступеня

ТАБУНОВ Антон Анатолійович студент 1 курсу магістратури спеціальності «інженерія програмного забезпечення» факультету інформаційних технологій (науковий керівник Шевченко Віктор Леонідович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри програмних систем і технологій факультету інформаційних технологій).

Диплом ІІІ ступеня

ШИЯН Вікторія Олександрівнастудентка 4 курсу факультету інформаційних технологій (науковий керівник Кіктєв Микола Олександрович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інтелектуальних технологій факультету інформаційних технологій).

ТЕПЕР Діана Володимирівна студентка 4 курсу спеціальності «комп’ютерні науки» факультету інформаційних технологій (науковий керівник Кіктєв Микола Олександрович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інтелектуальних технологій факультету інформаційних технологій).



    • за спеціальністю «Соціологія»

Диплом І ступеня

НОСОВА Олена Володимирівна студентка 4 курсу спеціальності «соціологія» факультету соціології (науковий керівник Бабенко Світлана Сергіївна, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціальних структур та соціальних відносин факультету соціології). 



    • за спеціальністю «Економіка бізнесу»

Диплом І ступеня

ДАНИЛЬЧЕНКО Олена Сергіївна студентка 2 курсу магістратури спеціальності «економіка» економічного факультету.

Диплом ІІ ступеня

ЮРКОВ Тимофій Олександрович студент магістратури Інституту міжнародних відносин.

ВЮК Марія Сергіївна студентка 1 курсу магістратури економічного факультету. 



    • за спеціальністю «Економічна кібернетика»

Диплом ІІ ступеня

ГУБСЬКА Марина Богданівна студентка 4 курсу кафедри економічної кібернетики економічного факультету (науковий керівник Ставицький Андрій Володимировичдоцент, доктор економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету).



    • за спеціальністю «Менеджмент організацій»

Диплом І ступеня

СОЛОДАРЕНКО ЛІТКОВСЬКА Регіна Андріївна студентка 1 курсу магістратури спеціальності «менеджмент» економічного факультету (науковий керівник Ковальська Кристина Валентинівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету).

Диплом ІІ ступеня

БУРМІСТРОВА Олена Олегівна – студентка 1 курсу магістратури спеціальності «економіка» економічного факультету (науковий керівник Білоус Тетяна Валеріївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету). 



    • за спеціальністю «Хімія»

Диплом ІІ ступеня

СІРЕНКО Валерій Юрійович – студент 2 курсу магістратури спеціальності «хімія» хімічного факультету. 



    • за спеціальністю «Менеджмент  інвестиційної  та інноваційної діяльності»

Диплом І ступеня

ІВАНИЦЬКА Лілія Олександрівна – студентка 2 курсу магістратури спеціальності «менеджмент» економічного факультету (науковий керівник  Фірсова Світлана Германівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету). 



    • за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Диплом І ступеня

МЕДВЕДЧУК Дарина Вадимівна студентка 2 курсу магістратури кафедри міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету (науковий керівник Нагачевська Тетяна Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету). 



    • за спеціальністю «Менеджмент» спеціалізація  «менеджмент  бізнес структур»

Диплом І ступеня

ЛИТВИНЕНКО Владислава Володимирівна – студентка 2 курсу магістратури  спеціальності «менеджмент» економічного факультету (науковий керівник Білоус Тетяна Валеріївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету).

РОЗБЕЙКО Кирило Вікторович студент 2 курсу магістратури  спеціальності «менеджмент» економічного факультету (науковий керівник Ситницький Максим Васильович, доктор економічних наук, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, завідувач кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету).

Диплом ІІ ступеня

ЧОРНА Наталія Андріївна студентка 2 курсу магістратури   спеціальності  «менеджмент» економічного факультету (науковий керівник Корнілова Ірина Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету). 



    • з галузі знань «Педагогічна та вікова психологія»

Диплом ІІІ ступеня

СИДОРЕНКО Олександра Анатоліївна студентка магістратури факультету психології (науковий керівник Пащенко Світлана Юріївна, кандидат психологічних наук, доцент, заступник декана з міжнародних зв'язків та наукової роботи факультету психології). 



    • за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки»

Диплом ІІІ ступеня

ЛЕЩЕНКО Вікторія Олексіївна студентка 1 курсу магістратури спеціальності «педагогіка вищої школи» факультету психології (науковий керівник Спіцин Євгеній Сергійович, кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки факультету психології). 

 

    • з галузі знань «Загальна та соціальна психологія» 

Диплом ІІІ ступеня

КУХАР Ірина Юріївна студентка 1 курсу магістратури спеціальності «психологія» факультету психології (науковий керівник Терлецька Лариса Гарієвна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної психології факультету психології)



    • зі спеціалізації «Банківська справа»

Диплом І ступеня

ПОГИБІЛЬ Ангеліна Миколаївна студентка 1 курсу магістратури спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету (науковий керівник Приказюк Наталія Валентинівна, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту економічного факультету). 



    • зі спеціалізації «Страхування»

Диплом ІІІ ступеня

КОНДРАТЕНКО Юлія Сергіївна студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету (науковий керівник Ткаченко Наталія Володимирівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів економічного факультету, директор Інституту післядипломної освіти). 



    • зі спеціалізації «Маркетинг»

Диплом І ступеня

ШАТАЛОВА Лілія Олександрівна – студентка 1 курсу магістратури  спеціальності «маркетинг» кафедри міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету (науковий керівник Журило Вікторія Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету). 



    • зі спеціалізації «Кібербезпека»

Диплом ІІІ ступеня

ШЕВЧЕНКО Володимир Вікторович – студент 2 курсу факультету інформаційних технологій. (науковий керівник Берестов Денис Сергійович, кандидат технічних наук, асистент кафедри програмних систем і технологій факультету інформаційних технологій).



    • зі спеціалізації «Комп’ютерна інженерія»

Диплом І ступеня

ВОРОНЦОВ Віталій Ігорович – студент 1 курсу магістратури спеціальності «інженерія програмного забезпечення» факультету інформаційних технологій (науковий керівник Шевченко Віктор Леонідович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри програмних систем і технологій факультету інформаційних технологій). 



    • зі спеціалізації «Інформатика і кібернетика»

Диплом І ступеня

МАТЕШКО Микола Анатолійович – студент факультету інформаційних технологій (науковий керівник Шевченко Віктор Леонідович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри програмних систем і технологій факультету інформаційних технологій).

ТРІАНТАФІЛЛУ Александра Адамівна – студентка 1 курсу спеціальності «інженерія програмного забезпечення» факультету інформаційних технологій (науковий керівник Шевченко Віктор Леонідович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри програмних систем і технологій факультету інформаційних технологій).

Диплом ІІІ ступеня

АНДРІЄВСЬКИЙ Денис Олександрович студент 2 курсу спеціальності  «інженерія програмного забезпечення» факультету інформаційних технологій (науковий керівник Поперешняк Світлана Володимирівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри програмних систем і технологій факультету інформаційних технологій). 



    • за спеціальністю «Світове господарство та міжнародні економічні відносини»

Фіналістка

СКОВЛЮК Дарія Юріївна студентка Інституту міжнародних відносин. 



    • за спеціальністю «Актуальні питання співробітництва з Європейським союзом»

Диплом ІІ ступеня

КУЛЬЧІЦЬКА Ірина Сергіївна студентка 1 курсу магістратури кафедри міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету (науковий керівник Середа Валентина Іванівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу економічного факультету). 



    • за спеціальністю «Міжнародне право»

Диплом ІІІ ступеня

КУШНОВ Максим Артемович студент магістратури Інституту міжнародних відносин.



    • за спеціальністю «Інформаційні системи і технології»

Диплом ІІІ ступеня

ТКАЧЕНКО Роман Андрійович – студент 2 курсу спеціальності «інформаційні системи та технології» факультету інформаційних технологій (науковий керівник Пономаренко Роман Миколайович, кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри інформаційних систем і технологій факультету інформаційних технологій). 



    • за спеціальністю «Економіка»

Диплом ІІ ступеня

СТОЦЬКА Євгенія Русланівна - студентка 2 курсу магістратури освітньої програми «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво» економічного факультету (науковий керівник Гончаренко Наталія Володимирівна,  кандидат економічних наук, доцент кафедри екологічного менеджменту і підприємництва економічного факультету). 



    • за спеціальністю «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»

Диплом ІІ ступеня

КОВАЛЕНКО Вікторія Олександрівна – студентка 3 курсу спеціальності «торгівля, логістика та екологічне підприємництво» економічного факультету (науковий керівник Гончаренко Наталія Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент Українсько-німецької кафедри екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету). 



    • зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

Диплом ІІ ступеня

БАЙРАК Ігор Юрійович – студент 4 курсу спеціальності «економіка» економічного факультету (науковий керівник Грішнова Олена Антонівна,  доктор економічних наук, професор, професор кафедра економіки підприємства економічного факультету).

Диплом ІІІ ступеня

ГОНЗЕЛЬ Анастасія Андріївна студентка 1 курсу магістратури  спеціальності «менеджмент» економічного факультету (науковий керівник Білоус Тетяна Валеріївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету). 



    • зі спеціальності «Військові науки»

Диплом ІІІ ступеня

ПОСТАРНІЧЕНКО Наталія курсантка за освітньою програмою «Геоінформаційні системи і технології» військового факультету фінансів і права (ВФФП) Військового інституту.

КРОЛАУ Володимир - курсант за освітньою програмою «Геоінформаційні системи і технології» військового факультету фінансів і права (ВФФП) Військового інституту.

 

Бажаємо рухатись далі науково-дослідною стежкою з подальшим впровадженням отриманих результатів!



Повернутися до списку

Анонс подій

07.06.2024
МОН оголосило конкурсний відбір науково-технічних розробок, що будуть фінансуватися за кошти державного бюджету у 2024 році
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурсний відбір науково-технічних розробок, що будуть фінансуватися за кошти державного бюджету у 2024 році за новим механізмом.
детальніше...
08.05.2024
МОН і ДНТБ запрошують на англомовний онлайн-курс від Research4Life
П'ятитижневий англомовний онлайн-курс з наукової комунікації, інформаційної грамотності та використання порталу Research4Life стартує 27 травня 2024 року. Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошують науковців, викладачів та студентів взяти... детальніше...
06.05.2024
Лауреати премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2024 році
детальніше...
24.04.2024
Фундація Польської Науки (FNP) оголосило четвертий конкурс програми “ДЛЯ УКРАЇНИ”
Фундація Польської Науки (FNP) оголосило четвертий конкурс програми “ДЛЯ УКРАЇНИ”. Завдяки цій ініціативі науковці з України можуть налагодити співпрацю з польськими колегами з метою проведення спільних досліджень у галузі гуманітарних і суспільних наук. детальніше...
08.04.2024
Конкурс на здобуття національної премії України імені Бориса Патона та премій Президента України для молодих вчених у 2024 році
http://www.kdpu-nt.gov.ua/ детальніше...
04.04.2024
Безкоштовні вебінари для українських вчених з питань використання платформ Web of Science та Scopus
У квітні 2024 року компанія Clarivate та Elsevieг продовжує проводити безкоштовні вебінари для українських вчених з питань використання платформ Web of Science та Scopus. Вебінари проводяться на платформі ZOOM українською та англійсько мовами. детальніше...
Всі події