Новини з Навчально-наукового центру радіаційної безпеки

 Новини з Навчально-наукового центру радіаційної безпеки 04.04.2013 4а ініціативи Навчально-наукового центру радіаційної безпеки на фізичному факультеті 3 квітня 2013 року відбувся спільний міжуніверситетський семінар «Використання цифрових технологій при підготовці медичних фізиків» за участю викладачів, аспірантів, науковців, студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного авіаційного університету та фахівців Асоціації радіологів України.
Семінар проводився в рамках Меморандуму між науково-виробничим об’єднанням "Телеоптик" та КНУ імені Тараса Шевченка про співробітництво, партнерство та взаємодію у різних галузях науки, освіти та інноваційної діяльності.
НВО „Телеоптик” випускає 6% світової продукції цифрових рентгенівських приймачів, що встановлені у 15 країнах світу, Гарвардському та Стенфордському університетах, на антарктичній українській станції „Вернадський” тощо.
Фахівці фізичного, геологічного факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяли активну участь у роботі семінару, зокрема з цікавими ідеями про подальшу співпрацю виступили член кореспондент НАН України Куліш М.П. проф., завідувач кафедри фізики функціональних матеріалів; проф. Забашта Ю.Ф., доцент Грабовський Ю.Є, пр.н.сп. Дегода В.Я. та інші. Були представлені доповіді:
• «Цифрова рентгенівська система» проф. Мірошниченко Сергій Іванович, генеральний директор НВО «Телеоптик»,
• «Організація практичних занять для медичних фізиків у вищих навчальних закладах» Асламова Людмила Іванівна, директор Навчально-наукового центру радіаційної безпеки;
• «Використання цифрових технологій при обробці зображень органів грудної клітини» Мірошниченко Наталія Сергіївна, м.н.с. НДЛ „Радіометричні методи досліджень;
• «Томосинтез», Сенчуров Сергій Павлович, доцент кафедри молекулярної фізики.
Під час семінару жваво обговорювалися тенденції розвитку медичної фізики, використання цифрових технологій в освітньо-науковій діяльності. Висловлено пропозиції щодо подальшої співпраці. Очікується, що реалізація спільних робіт сприятиме в підготовці національних медичних фізиків за міжнародними стандартами.

Директор навчально-наукового центру радіаційної безпеки Л.І.Асламова

Повернутися до списку

Анонс подій

05.12.2024
Запрошуємо взяти участь у конкурсі на здобуття Balzan Prizes
детальніше...
25.11.2024
Вітаємо науковців Університету _ лауреатів премії Президента України для молодих вчених
детальніше...
21.11.2024
Конкурс на здобуття премії імені Тараса Шевченка КНУ імені Шевченка
детальніше...
13.11.2024
Заплановані вебінари від Clarivate на листопад 2024
У листопаді 2024 року компанія Clarivate проводить безкоштовні вебінари для українських вчених з питань використання ресурсів компанії Clarivate: Web of Science, Core Collection, ProQuest™ Dissertations & Theses Citation Index, EndNote, EndNote Click, Pivot-RP, MJL, JCR у роботі з дисертацією.
...
детальніше...
05.11.2024
ІІІ-й щорічний Марафон "Об'єднані наукою"
детальніше...
29.10.2024
30 жовтня, Інформаційний день від НКП програми «Горизонт Європа» за Кластером 6: Продовольство, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство і навколишнє середовище

Поліський національний університет запрошує Вас взяти участь у заході, організованому Національним контактним пунктом програми «Горизонт Європа» за Кластером 6: Продовольство, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство і навколишнє середовище.

Тема заходу: «На шляху до Європейського...

детальніше...
Всі події