Чотирнадцята Міжнародна конференція студентів та аспірантів “Сучасні проблеми хімії” 15-17 травня 2013

Рішення

Чотирнадцятої Міжнародної наукової конференції

 «Сучасні проблеми хімії», що проходила 15-17 травня 2013 року

на хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

У підведенні підсумків і обговоренні доповідей взяли участь члени оргкомітету, головуючі на секціях та учасники конференції. Було відзначено високий рівень організації Чотирнадцятої Міжнародної наукової конференції

«Сучасні проблеми хімії», велику кількість іногородніх та іноземних учасників конференції, належну забезпеченість технічними засобами, важливість і актуальність тематики доповідей.

Було зроблено висновок про успішне виконання основних завдань конференції, окреслені основні напрямки та перспективи наукової роботи студентів та аспірантів на майбутнє для розвитку та підсилення наукового потенціалу України.

Зазначено значний інтерес аудиторії до доповіді Жана-Філіпа Буйона (Університет м. Руан, Франція) "Organofluorine molecules: interest and few applications"та науково-популярний характер доповіді.

Результати проведення Чотирнадцятої Міжнародної наукової конференції

«Сучасні проблеми хімії», свідчать про високу кваліфікацію та фахову обізнаність студентів та аспірантів, високий рівень наукових робіт, творчу активність.

На основі аналізу результатів роботи конференції було запропоновано наступне:

1. У травні 2014 року провести П’ятнадцяту Міжнародну наукову конференцію «Сучасні проблеми хімії». Розсилку першого циркуляра проводили в листопаді 2013.

2. В зв’язку зі збільшенням кількості учасників конференції проводить роботу секцій протягом 3 днів.

3. Продовжувати практику запрошення видатних вчених (1-2) для виступу з доповідями на відкритті конференції. 

4. Враховуючи велику зацікавленість іногородніх студентів, при проведенні П’ятнадцятої Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми хімії» приділяти більше уваги організації екскурсій до наукових інститутів НАН України.

5. Кращі доповіді рекомендувати для публікації у вигляді статей у «Віснику Київського національного університету. Серія «хімія»,  «Українському хімічному журналі» та «Матеріали та методи хімічного аналізу»

6. Враховуючи збільшення кількості учасників та міжнародний статус конференції, просити дозволити збільшення фінансування або публікацію матеріалів конференції за рахунок коштів університету.

 



Інформаційний звіт:  Завантажити
Рішення конференції:  Завантажити
Матеріали конференції:  Завантажити

Повернутися до списку

Анонс подій

27.11.2023
Програма для молодих дослідників від APS 2024
З 2015 року Американське фізичне товариство (American Physical Society, APS) та Міжнародний форум з фізики (Forum on International Physics, FIP) заснували Програму для видатних студентів (DS), щоб надати перспективним молодим дослідникам за межами США фінансову підтримку для ... детальніше...
23.11.2023
Конкурс наукових проєктних концепцій «Відродження та інноваційний розвиток України»
Український реконструкційний фонд та Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголосили про початок конкурсу наукових та студентських проєктних концепцій «Відродження та інноваційний розвиток України».
детальніше...
01.11.2023
Науковий марафон «Об'єднані наукою»
До Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку 14-24 листопада 2023 року відбудеться науковий марафон «Об'єднані наукою». детальніше...
01.11.2023
SI Baltic Sea Neighbourhood Programme Cooperation projects
15 листопада 2023 року Swedish Institute відкриває новий конкурс проєктів SI Baltic Sea Neighbourhood Programme - Cooperation projects. детальніше...
26.10.2023
Вебінар для учасників конкурсу «Спільні українсько-швейцарські проєкти з виконання наукових досліджень: Конкурс проєктів 2023»
31 жовтня 2023 року об 11:00 (за київським часом) відбудеться вебінар для учасників конкурсу «Спільні українсько-швейцарські проєкти з виконання наукових досліджень: Конкурс проєктів 2023». детальніше...
09.10.2023
Вебінар в рамках програми MSCA4Ukraine: Принципи та практики відкритої науки
25 жовтня 2023 року MSCA4Ukraine запрошує відвідати вебінар, головною темою якого стануть принципи та практики відкритої науки ЄС. Також під час вебінару буде розглянуто, як відкрита наука може сприяти зміцненню української вищої освіти та дослідницького сектору детальніше...
Всі події