ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Статистика ХХІ століття: нові виклики, нові можливості» 29-31травня 2013 р.

Рішення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції

«Статистика ХХІ століття: нові виклики, нові можливості»

1. Розроблено рекомендації щодо проведення у травні 2014 р. на базі кафедри статистики та демографії статистичного форуму на тему: «Сучасні проблеми методології статистики та підготовки статистиків вищої кваліфікації»;

2. Складено проекти угод про наукове співробітництво та програм співробітництва з:

-    кафедрою соціальної статистики та демографії Російського державного соціального університету (м. Москва, Російська Федерація);

-    кафедрою статистики Федеральною державною бюджетною освітньою установою вищої професійної освіти «Санкт-Петербурзький державний торговельно-економічний університет» (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація).

3. В рамках угоди про співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Краківським університетом економіки 30 травня 2013 р. було підписано Робочу програму співпраці економічного факультету університету з факультетом менеджменту Краківського університету економіки (м. Краків, Польща).

4. За результатами конференції підготовлено до друку збірник наукових статей у спеціальному тематичному випуску «Віснику Київського університету імені Тараса Шевченка» серія «Економіка» та монографію.

 

 


Інформаційний звіт:  Завантажити
Рішення конференції:  Завантажити
Матеріали конференції:  Завантажити

Повернутися до списку

Анонс подій

30.05.2025
Вітаємо науковця Університету _лауреата премії Київського міського голови за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва
детальніше...
09.05.2025
Вітаємо лауреатку стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених
детальніше...
05.05.2025
Вітаємо з обранням дійсними членами та членами-кореспондентами НАН України
детальніше...
02.05.2025
Вітаємо лауреата премії Верховної Ради молодим вченим
детальніше...
24.04.2025
Конкурс наукових проєктів «Антарктика – 2025»
ДУ Національний антарктичний науковий центр МОН України 23 квітня 2025 року оголосив конкурсний відбір науково-дослідних робіт і науково-технічних розробок за Державною цільовою науково-технічною програмою  проведення досліджень в Антарктиці на 2011–2025 роки.

детальніше...
21.04.2025
Вебінари для українських вчених, адміністраторів, видавців, бібліотекарів, фахівців з управління даними

Інформація про вебінари ДНТБ України, заплановані на травень 2025 року

детальніше...
Всі події